195. R. Klinger - Námořník
signováno vpravo dole, krakelováno, rám poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 53 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.06.2019 22:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč