182. Milenci
Autor: Vojtěch Kobylka
(1943 Praha)
signováno vpravo dole, datace 84
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton, datace: 1984
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 51 x 37 cm
Konec dražby: 28.07.2019 15:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč