212. Skrytá originalita

Autor: Milan Knížák
(1940 Plzeň)

Plakát k výstavě, pastel/akvarel, signováno dole
Šířka: 63 cm, výška: 88 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 21:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč