252. Dáma s motýlem
Autor: Ol´ga Bekéniová
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 64 x 50 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč