150. Les v mlze
Autor: Alena Vaicová
(1930)
signováno a datováno dole uprostřed, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1982
Šířka: 62 cm, výška: 93 cm, rámování: 96 x 64,5 cm
Konec dražby: 15.06.2021 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč