196. Pohled do krajiny
Autor: Jaroslav Votruba
(1889 Uhříněves, Praha - 1971 Kežmarok, Slovensko)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, datace: 1923
Šířka: 35 cm, výška: 31 cm, rámování: 35 x 38 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč