Cigán

Autor: Jaroslav Votruba
(1889 Uhříněves, Praha - 1971 Kežmarok, Slovensko)

autorský štítek na reversu, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 32 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 X 46 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč