Zimní scenérie

Autor: Antonín Šustr
(1923 Hlinsko - 1993 Hlinsko)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton
Šířka: 68 cm, výška: 24 cm, rámování: 41,5 x 85 cm

Konec dražby: 12.08.2020 21:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč