17. Zimní nálada na vesnici
Autor: Jaroslav Šmídra
(1909 Hlinsko - 1986 Hlinsko)
signováno a datováno vpravo dole, plátno mírně vypouklé, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 98 cm, výška: 58 cm, rámování: 75 x 116 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč