Podzim

Autor: Augustin Němejc
(1861 Nepomuk - 1938 Plzeň)

signováno vpravo dole, datováno 1918
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton, datace: 1918
Šířka: 21,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 46 x 37 cm

Konec dražby: 28.07.2019 15:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč