9. Podzim
Autor: Augustin Němejc
(1861 Nepomuk - 1938 Plzeň)
signováno vpravo dole, datováno 1918
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton, datace: 1918
Šířka: 21,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 46 x 37 cm
Konec dražby: 30.09.2020 20:09 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč