Tachovská věž

Autor: Jaroslav Mysliveček
(1944 Praha - 2007)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1971
Šířka: 34,5 cm, výška: 53 cm, rámování: 68 x 50 cm

Konec dražby: 15.06.2021 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč