Krkonoše

Autor: Vilém Pokorný

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 2001
Šířka: 88,5 cm, výška: 57 cm, rámování: 75 x 107 cm

Konec dražby: 22.07.2020 21:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč