237. Krkonoše
Autor: Vilém Pokorný
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 2001
Šířka: 88,5 cm, výška: 57 cm, rámování: 75 x 107 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč