150. Kaplička

Autor: Alois Pitrmann
(1911 Louny - 1986 Praha)

Signováno vpravo dole, slepotiskové razítko autora, na reversu: Alois Pitrmann původní litografie, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 43 cm, výška: 30 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 10.05.2021 21:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč