23. Hluboký les I.
Autor: Alois Pitrmann
(1911 Louny - 1986 Praha)
Signováno vpravo dole, slepotiskové razítko autora, na reversu: Alois Pitrmann původní litografie, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 10.05.2021 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč