262. Bolest matky
Autor: Alois Pitrmann
(1911 Louny - 1986 Praha)
signováno dole uprostřed, na reversu autorský štítek a výstvní razítko z Dejvické galerie, nově rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: sololit, datace: 1975
Šířka: 63 cm, výška: 83 cm, rámování: 89 x 69 cm
Konec dražby: 07.06.2021 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč