Les I.

Autor: Alois Pitrmann
(1911 Louny - 1986 Praha)

Signováno vpravo dole, slepotiskové razítko autora, na reversu: Alois Pitrmann původní litografie, nerámováno
Šířka: 29 cm, výška: 41 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč