7. Štramberská Trúba - L Formát
Autor: Pavel Betušjak
(1897)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1930
Šířka: 67 cm, výška: 67 cm, rámování: 81 x 81 cm
Konec dražby: 12.08.2020 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč