188. Lety
Autor: Jaroslav Reidl
(1893 Praha - 1945)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 72 cm, výška: 37 cm, rámování: 47 x 83 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč