Zadní Třebaň u Berouna

Autor: Jaroslav Reidl
(1893 Praha - 1945)

Technika: akvarel, datace: 1935
Šířka: 41 cm, výška: 29 cm, rámování: 51 x 59 cm

Konec dražby: 24.11.2021 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč