Lety

Autor: Jaroslav Reidl
(1893 Praha - 1945)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 72 cm, výška: 37 cm, rámování: 47 x 83 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč