185. Ve žních
Autor: František Mokrý
(1892 Praha - 1975 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 60 cm, výška: 37 cm, rámování: 44,5 x 67
Konec dražby: 12.08.2020 23:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč