215. Z Orlických hor

Autor: František Mokrý
(1892 Praha - 1975 Praha)

Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 56 cm, výška: 42 cm, rámování: 63 x 78 cm

Konec dražby: 04.04.2022 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč