197. Herr - Asijská žena
Signováno vpravo dole, neorámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč