198. Pocta Vladimírovi Boudníkovi, 16 ks

Pocta Vladimírovi Boudníkovi, 16 ks - grafiky, monotyp, sítotisk, koláž, serigrafie, foto, kresba, komb. technika, text, výřezy 21x30-29x39, rámy 36x47-43x53 cm, celkově vydáno v roce 1974 v počtu 50 souborů.
Bouše Zdeněk (monotyp), Hamera Oldřich (barevný monotyp), Hampl Josef (negativní grafika s perforací), Janošek Čestmír (mrazovka), Koblasa Jan (sítotisk), Kolář Jiří (sítotisk s barevnou retuší), Kotík Jan (verbální koláž), Kubíček Jan (serigrafie), Michálek Ladislav (fotografie), Rotbauer Jaroslav (dřevoryt), Sion Zbyšek (faksimile kresby), Šerých Jaroslav (kombinovaná technika), Trienkiwitz Karel (konkrétní báseň), Valoch Jiří (faksimile lienárního textu), Veselý Aleš (lept), Zavadil Karel (litografie)
Technika: monotyp na kartonu, materiál: karton, datace: 1974
Rámování: ano
Stav: vynikající

Konec dražby: 07.12.2017 21:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 37 000 Kč