Vošmik - Moře

Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 29 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 39 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč