Rozkvetlé růže

Autor: František Vitovský
(1906 Hainburg, Rakousko - 1980 Jindřichův Hradec)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 47,5 cm, výška: 53 cm, rámování: 70,5 x 64,5 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč