68. Dáma v červených šatech
Autor: František Vitovský
(1906 Hainburg, Rakousko - 1980 Jindřichův Hradec)
Signováno a datováno voravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo, datace: 1951
Šířka: 29 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 43 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 04.11.2020 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč