Dáma v červených šatech

Autor: František Vitovský
(1906 Hainburg, Rakousko - 1980 Jindřichův Hradec)

Signováno a datováno voravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo, datace: 1951
Šířka: 29 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 43 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 04.11.2020 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč