Sedící akt

Autor: Václav Křížek
(1920 Praha - 1981 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1978
Šířka: 23 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 30,5 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč