Postavy

Autor: Václav Křížek
(1920 Praha - 1981 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1978
Šířka: 20 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 40 x 30,5 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 12.08.2020 22:35 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat