213. Postavy
Autor: Václav Křížek
(1920 Praha - 1981 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1978
Šířka: 20 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 40 x 30,5 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 07.06.2021 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat