68. Kompozice
Autor: Radoslav Kratina
(1928 Brno - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 15/16, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: monotyp, datace: 1993
Šířka: 28 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 67 x 51,5 cm
Konec dražby: 10.12.2020 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč