198. Donut

Vpravo dole datováno 1995 a signováno, číslováno vlevo dole 149/150, paspartováno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 36 cm, výška: 47 cm, rámování: 60 x 45 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 08.02.2022 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč