198. V. Padra - Plachetnice

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 45 cm, rámování: 58 x 68 cm

Konec dražby: 19.06.2019 22:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč