167. Les
Autor: Vilém Topinka
(1909 Prostějov - 1977 Prostějov)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 30 cm, výška: 41 cm, rámování: 56 x 43 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč