Les

Autor: Vilém Topinka
(1909 Prostějov - 1977 Prostějov)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 30 cm, výška: 41 cm, rámování: 56 x 43 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč