95. Modrý a bílý šeřík
Autor: František Strážnický
(1913 Olomouc - 1985 Moravská Třebová)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1941
Šířka: 73 cm, výška: 92 cm, rámování: 105 x 87 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč