95. Modrý a bílý šeřík

Autor: František Strážnický
(1913 Olomouc - 1985 Moravská Třebová)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1941
Šířka: 73 cm, výška: 92 cm, rámování: 105 x 87 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč