165. Portrét dívky
Autor: Eduard Demartini
(1892 Praha - 1961 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 38,5 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 66 x 57 cm
Konec dražby: 12.08.2020 22:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč