313. Staré bělidlo II.
Autor: Jaromír Seidl
(1893 Praha - 1968)
papír zvlněný, mimo grafiku pomokřen, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1944
Šířka: 34 cm, výška: 26 cm, rámování: 46 x 51,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 22:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč