Staré bělidlo II.

Autor: Jaromír Seidl
(1893 Praha - 1968)

papír zvlněný, mimo grafiku pomokřen, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1944
Šířka: 34 cm, výška: 26 cm, rámování: 46 x 51,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.06.2021 21:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč