Návrh na grafiku

Autor: Ladislav Čepelák
(1924 Veltrusy - 2000 Praha)

nesignováno
Technika: kresba
Šířka: 19 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 43 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 23:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč