199. J. Štědrý

signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 60 cm, rámování: 68 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.06.2019 22:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč