M. Kuchta - Pohled na město

Signováno a datováno vlevo dole. Paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1985
Šířka: 30 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 58 x 45,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč