10. Chalupa za lesem
Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)
Signováno vpravo dole, certifikát pravosti přiložen. Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 42,5 x 44 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč