148. Stinný les
Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 31 cm, rámování: 36,5 x 34,5 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 05.10.2020 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč