152. Sázava
Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)
signováno uprostřed dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 72 cm, rámování: 81 x 70 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 26.09.2017 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč