152. Sázava

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

signováno uprostřed dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 72 cm, rámování: 81 x 70 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 26.09.2017 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč