16. Středočeská krajina
Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 86,5 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč