4. V lese
Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)
Signováno vpravo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 35 cm, rámování: 45,5 x 39,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč