Chalupy v zimě

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

rámováno, signatura v levém dolním rohu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 43,5 x 55 cm

Konec dražby: 16.04.2019 22:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč